Advert
Advert

Özyavuz: Engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor

Harran Belediyesi, engelli vatandaşların yaşam koşullarını iyileştirmek ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak için manuel ve akülü tekerlekli sandalye dağıtımına devam ediyor.

 Özyavuz: Engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor
 Özyavuz: Engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor Admin
Advert

Harran Belediyesi kültür ve sosyal İşler müdürlüğü ilçede bulunan engelli vatandaşların taleplerini geri çevirmeyerek, hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneğini Harran ilçemizde hayata geçireceğiz diyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz hem mahalle gezilerinde hem de vatandaş buluşmasında kendisine iletilen talepleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. İsmail Taş isimli gencin talep ettiği akülü tekerlekli sandalyesini teslim eden Başkan Özyavuz, İsmail Taş’ın mutluluğuna ortak oldu.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi vatandaşları her zaman kucakladıklarını ifade eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz: Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz açık kapı sisteminde vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz günde, İsmail Taş kardeşimiz akülü tekerlekli sandalye talebinde bulunmuştu. Bu talebini hemen yerine getirdik. Engelleri gülümseme ile aşan İsmail kardeşimizin mutluluğuna ortak olmak bizim için paha biçilmez bir duygudur. Harran'da hep birlikte el el ele vererek, engelleri ortadan kaldırmak ve engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Açıklamasında bulundu.

urfa çağdaş harran belediyesi engelli vatandaş tekerlekli sandalye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı