Advert
Advert

Vergi haftası kutlanıyor

Şanlıurfa’da Vergi Haftası kutlamaları başladı. 21-27 Şubat tarihleri arasında "Siz Vergiyle Biz Hizmetle Mükellefiz" sloganıyla 33'üncü kez kutlanmaya başlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanlığı heyeti, Vali Abdullah Erin’i ziyaret etti.

Vergi haftası kutlanıyor
Vergi haftası kutlanıyor Admin
Advert

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanı Seyit Tekin, başta çocukların ve genç nesillerin olmak üzere toplumun tüm kesimlerinde vergi bilincinin oluşturulması ve benimsetilmesi mükelleflerin vergiye gönüllü uyum sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası vergi haftası olarak kutlandığını söyledi.

Şanlıurfa  Vergi Dairesi Başkanı Seyit Tekin ve beraberindeki heyet bugün başta Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin olmak üzere kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve mükellefleri ziyaretlerini sürdürüyor.

VALİ ABDULLAH ERİN’DEN VERGİ HAFTASI MESAJI

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Vergi Haftası münasebetiyle ziyaretine gelenler makamında ağırlayarak “Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanlığı heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, bu yıl 33.sü kutlanan Vergi Haftası münasebetiyle;  Tüm maliye çalışanlarının Vergi Haftası’nı kutluyorum

urfa çağdaş şanlıurfa vergi haftası ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı