Advert

Baydilli'den yeni eğitim ve öğretim sezonu mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2023- 2024 eğitim ve öğretim sezonu dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak öğrencilerin ve öğretmenlerin sorunsuz, başarılı bir eğitim dönemi geçirmesini diledi

Baydilli'den yeni eğitim ve öğretim sezonu mesajı
Baydilli'den yeni eğitim ve öğretim sezonu mesajı Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 2023- 2024 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlangıcı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm öğrencilerin, eğitimcilerin ve velilerin eğitim yılını kutladı.

Başkan Baydilli mesajında şunları söyledi:

“Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, öğretmenlerin de öğrencilerine kavuştuğu yeni bir eğitim- öğretim dönemi başladı. Okul çocuklar için yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşme, paylaşma ve dayanışma duygularının gelişimi için çok önemlidir. Bu anlamda çocuklarımızın okullarda en verimli bir şekilde eğitim almasını, sosyalleşmesini diliyorum.

Eğitimin ailede başlayıp okulda devam ettiğine inanıyorum. Ailelerin çocuklarına okul dışında da temel görgü, dini, kişilik eğitimleri vermesi ve onların toplumda nasıl davranması gerektiğini öğretmesi hem öğretmenlerin işini kolaylaştırıyor hem de daha bilinçli nesiller yetişmesini sağlıyor.

Biz de Karaköprü Belediyesi olarak gençlerin eğitimine katkı sunmak için çaba gösteriyoruz. 

Gerek okuma salonlarımızla ve kütüphanemizle gerekse okullarımıza yönelik yaptığımız çalışmalarımızla gençlerimizin en verimli şekilde eğitim almasına yardımcı oluyoruz.

Geleceğe en büyük mirasımız iyi yetişmiş bir gençlik oluşturmak olacağı için eğitimi çok önemsiyoruz ve her zaman hizmetlerimiz arasında önceliklidir.

2023- 2024 eğitim ve öğretim sezonunun hayırlı olması temennisiyle; ülkemizin gelişimine katkı verecek tüm çocuklarımıza ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum.

urfa çağdaş urfa haberleri karaköprü eğitim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı