Advert
Advert

Viranşehir’de Abdurrahman Önül konserine yoğun ilgi

Salih Ekinci Başkanlığındaki Viranşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ilahi konser düzenlendi.

Viranşehir’de Abdurrahman Önül konserine yoğun ilgi
Viranşehir’de Abdurrahman Önül konserine yoğun ilgi Admin
Advert

İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül ve Ramazan Aslan’ın sahne aldığı etkinlik, vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda konser veren İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül, etkinliğe katılan yüzlerce kişiye muhteşem bir gece yaşattı.

Geceye, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcıları Süleymen Çelik ve Yılmaz Gözen,İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yağan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hacivat- Karagöz oyunu ve illizyon gösterimi ile başlayan etkinlik, Ramazan Aslan’ın ilahi dinletisi ile devam etti.

Daha sonra alkışlar eşliğinde sahneye çıkan sevilen İlahi sanatçısı Abdurrahman Önül, söylediği birbirinden güzel ve duygu yüklü ilahilerle ilçe halkının gönlünde taht kurarak, izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Yoğun ilginin gördüğü ramazan etkinliğinde; zaman zaman sanatçının ilahilerine eşlik eden izleyiciler duygu dolu anlar yaşadı.

Söylediği eserleriyle büyük beğeni ve takdir kazanan Abdurrahman Önül, böyle bir geceyi düzenledikleri için Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Programın sonunda Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Çelik tarafında sanatçılara günün anısına çiçek takdimi yapıldı.

Başkan yardımcısı Çelik, ramazan etkinliklerinin Viranşehir'de dolu geçtiğini belirterek, etkinliğe katılan sanatçı ve vatandaşlara teşekkür etti. Çelik, Ramazan etkinliklerinin ramazan ayı boyunca devam edeceğini kaydetti.

Ramazan etkinliği çocuklara Osmanlı Macunu ve Pamuklu şeker ile balon dağıtımı ile sona erdi.

Konsere katılan vatandaşlar ise, Ramazan ayının manevi güzelliklerini kendilerine yaşatan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür ederek, etkinliklerin devam etmesini istedi.

urfa çağdaş viranşehir konser başkan ekinci
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı