Advert
Advert

Başkan Bayık; Onlar Okuyacak Biz Destek Olacağız

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık eğitime destek çalışmaları kapsamında öğrencilere yeni eğitim sistemine uygun kaynak kitap dağıttı.

Başkan Bayık; Onlar Okuyacak Biz Destek Olacağız
Başkan Bayık; Onlar Okuyacak Biz Destek Olacağız Admin
Advert

Hilvan Ortaokulu öğrencilerine kaynak kitap desteğinde bulunmak amacıyla öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ülkemizin geleceği olan kıymetli çocuklarımız için her türlü desteği sağlamaya hazırız dedi.

Kitap dağıtım programı sonrası yazılı bir açıklamada bulunan Başkan Bayık; “Sosyal belediyecilik çalışmalarımız kapsamında bugün bir araya geldiğimiz Hilvan Ortaokulu öğrencilerine yeni eğitim sistemine uygun, öğrendiklerinin pekişmesini sağlayacak kaynak kitaplardan dağıttık. Amacımız öğrencilerimizin gelişmesine katkıda bulunmak. Bu kapsamda eğitime olan desteklerimiz sadece kitaplarla sınırlı değil, eğitim yuvalarımızda çevre düzenleme, yeşillendirme, temizleme, bank, kamelya, çocuk oyun gurupları, bakım ve onarım gibi birçok alanda destek çalışmalarımız oldu. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin her zaman destekçisi olduk ve bundan sonrada her türlü imkândan faydalanmaları için yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

urfa çağdaş şanlıurfa hilvan eğitim öğrenci destek sağlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı