Advert

Avrupa Müzik Topluluğu’ndan muhteşem konser

Avrupa Müzik Topluluğu’nun İstanbul Şişli Cemil Candaş Kültür Merkezin’deki sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokakta yaşayanlar için verdiği yardım konseri büyük ilgi gördü. Sokak Lambası Derneği yararına yapılan konserde solistler şarkılarını bu kez sokakta yaşayan canlarımız için seslendirdiler.

Avrupa Müzik Topluluğu’ndan muhteşem konser
Avrupa Müzik Topluluğu’ndan muhteşem konser Admin
Advert

Konser öncesi bir konuşma yapan Avrupa Müzik Topluluğu Başkanı Selda Özer, konsere katılım gösteren herkese teşekkür etti.  Başkan Özer "Böylesi sosyal sorumluluk projesine destek gibi anlamlı bir gecede bizi yalnız bırakmayan tüm müzikseverlere gönülden teşekkür ederim. Biz Avrupa Müzik Topluluğu olarak her zaman sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Konser öncesi bir konuşma yapan Sokak Lambası Derneği Başkanı Serap Irmak da, sokakta yaşayan vatandaşlarımıza bir nefes, bir ışık olmak için hareket ettiklerini söyledi. Irmak, kendilerine her zaman destek olan ve bu konseri düzenleyen Avrupa Müzik Topluluğuna teşekkür etti. 

Şarkılar sokaktaki yaşamlar için hayat buldu

Konuşmaların ardından Avrupa Müzik Topluluğu sanatçıları koro ve solo halinde şarkılarını şef Mustafa Ertürk eşliğinde seslendirdiler. Şarkılarını sokaktaki yaşamlar için seslendiren Avrupa Müzik Topluluğunun üyeleri salonu hınca hınç dolduran izleyenler tarafından alkış yağmuruna tutuldular.

Gecenin sonunda Avrupa Müzik Topluluğu tarafından;

Başkan Selda Özer'e,

Koro Şefi Mustafa Ertürk'e,

Sokak Lambası Derneği Başkanı Serap Irmak'a, iş insanları Emre Yılmaz’a, Tülin Birant'a ve Fatih Ersan’a, ayrıca

Onur Akay Medya Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Barış Durak'a, katkı ve desteklerinden dolayı çiçekler eşliğinde plaketler takdim edildi.

urfa çağdaş avrupa müzik topluluk konser
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı