Advert
Advert

Sermet’in İlk Single’ı Yaktım Bizi Ben

Müzik dünyasına 2021 yılının sonunda bir single giriş yapan Sermet, Yaktım isimli şarkısını Aralık ayında dinleyicilerin beğenisine sundu. Spotify, Deezer ve iTunes başta olmak üzere birçok dijital müzik platformunda yayına giren tekli için sanatçı, kendi YouTube kanalında, “klip-sanat” mutfağında üretilen bir klip de paylaştı.

Sermet’in İlk Single’ı Yaktım Bizi Ben
Sermet’in İlk Single’ı Yaktım Bizi Ben Admin
Advert

Sermet 1998 yılından bu yana müzik ile uğraşıyor ve 20 yıldan uzun bir zamandır da besteler yapıyor. “Yaktım” ile ilgili olarak, “Benim için değil ama müzik piyasası için yeni bir parça oldu. Dinleyiciler arasında da ‘Yaktım Bizi Ben’ olarak biliniyor ve gördüğüm kadarıyla çok da sevilmiş” değerlendirmesinde bulunan besteci, ilerleyen dönemde yeni şarkıların da geleceğini söylüyor.

TikTok’ta 1.1 milyon izlenme

Sosyal medyada, özellikle de genç kitlenin yoğun olarak kullandığı TikTok uygulamasında #yaktımbiziben hashtag’i 1 milyonun üzerinde görüntülenme aldı. Sevgilisinden ayrılan bir adamın, anılarını bir kutuya koyup yaktığı hüzünlü hikayesini anlatan şarkı, TikTok kullanıcıları arasında kısa sürede akıma dönüştü.

Kendi seslendirdiği Yaktım isimli şarkısının söz ve müziği Sermet’e ait. Aranje, düzenleme, mix ve mastering ise Serkan Yeşilyurt tarafından üstlenilmiş. Pop-rock türündeki eserde klasik, akustik ve distortion gitarların stüdyo kaydında Çağrı Gözeten, basgitarda ise Görkem Onur Turan var.

urfa çağdaş müzik dünyası single şarkı beğeni yaktım bizi ben
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı