Advert
Advert

Uğur Çit "Ruh İkizim" adlı şarkısıyla 1 milyon izlenmeyi geçti!

30 Aralık 2021 tarihinde "Ruh ikizim" isimli şarkısını sevenleriyle buluşturan Uğur Çit, yeni şarkısının Youtube de 4 gün gibi rekor bir sürede 1 milyon izlenmeyi geçmesinin heyecanını ve gururunu yaşıyor.

Uğur Çit
Uğur Çit  Admin
Advert

"Ruh İkizim " adlı Şarkı Youtube platformunda Netd müzik kanalında 11 Bin beğeni ve 572 yorum ile şarkıyı dinleyenler ve sevenlerinden büyük bir destek almıştır.

Uğur Çit "Ruh İkizim" şarkısıyla büyük ses getirecek!

"Ruh İkizim" adlı şarkısı ile müzik camiasında büyük ses getirmeyi hedefleyen sevilen sanatçılardan Uğur Çit söz yazarlığı ve bestecilik de yapmaktadır.Mesam'a kayıtlı onlarca hitleşmiş bestesi bulunmaktadır. Üniversitede Dr.Öğretim görevlisi olarak da çalışan ana branşı Keman ve solistlik olan Uğur Çit görenlere adeta on parmağında on marifet var  dedirtiyor.

4 yaşından beri müzik ile uğraşan başarılı sanatçı Uğur Çit Yurt içi  ve yurt dışında onlarca konsere katılmıştır ve başarıları giderek artınca 2 adet ödül kazanmıştır.Sözü ve müziği Uğur Çit'e ait olan "Ruh İkizim " adlı eser Net d etiketi ile Tüm müzik platformlarında yayınlanmıştır.

urfa çağdaş uğur çıt albüm izlenme ruh ikizim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı