Advert
Advert

CHP Şanlıurfa, seçim bürolarını çoşkulu bir şekilde açtı;

CHP Şanlıurfa il ve Haliliye ilçe örgütünün ve CHP milletvekili adayları katılımıyla Haliliye ilçesi kısas Mahallesi'nde, CHP aday adayı ilhan Demir'in seçim bürosu açılışı coşkulu bir şekilde açılışı gerçekleştirildi.

CHP Şanlıurfa, seçim bürolarını çoşkulu bir şekilde açtı;
CHP Şanlıurfa, seçim bürolarını çoşkulu bir şekilde açtı; Admin
Advert

Açılışta konuşan CHP İl Başkanı Ferhat Karadağ şunları söyledi; " Öncelikle tem kasaslı hemşehrilerimizin ramazan bayramını kutluyorum ve bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da kutluyorum, biliyoruz ki seçimlere çok az bir süre kaldı şunu emin bir şekilde söylemek istiyorum ki Zafer yakındır 14 Mayıs bizim için tekrar bir bayram olacaktır saygılarımı sunuyorum" dedi.

 CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, 14 Mayıs'ı işaret ederek " Boynumuzu bükmeyin" dedi ve konuşmasına şu şekil devam etti; " şimdiye kadar Şanlıurfa Ak Parti'ye oy verdi, ne istedilerse verdiniz; muhtarlık verdiniz, Belediye Başkanlığı verdiniz, milletvekili verdiniz, bakanlık verdiniz, onlar ne yaptı Şanlıurfa ve Şanlıurfalı yı yalnız bıraktı ve hizmetsiz bıraktı, yeter artık oy moy yok bunlara" dedi.

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aday adayı Müslüm Akalın; Bunlar hukuk devletini bitirdi  adliyeler, vatandaşların adalet arayacağı bir yer olmaktan çıktı. Bunlar eğitimi bitirdi, öğretmenleri itibarsızlaştırdılar. Gençlerimiz artık hayal kuramıyor durumda iki üniversite bitirmiş fakat kendi mesleği dışında başka işlerde çalışıyorlar, çok gencimiz torpil kapısı olan mülakattan mağdur mülakatı kaldıracağız! Gençlerimizin hayalleriyle oynanmasına İzin vermeyeceğiz" dedi.

Ceylanpınar'da Milletvekili adaylarının seçim bürosu açılışı miting havasında gerçekleştirildi.

CHP Şanlıurfa il örgütü Viranşehir ve Ceylanpınar ilçe örgütlerinin katılımıyla ve milletvekili adaylarının Katılımıyla, Ceylanpınar'da CHP Şanlıurfa milletvekili adayı ibrahim Direk'in seçim bürosu açılışı gerçekleşti.

Burada da konuşan il başkanı ve milletvekili adayları Ceylanpınarlılardan bir oy CHP'ye bir oy Kemal Kılıçdaroğlu'na istedi.

CHP Şanlıurfa milletvekili adayı ibrahim Direk'in seçim bürosu açılışının ardından, Ceylanpınar'da CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Aziz Babacan'ın da seçim bürosu  açılışı miting havasında geçti.

Ceylanpınar İlçe merkezinde çeşitli temaslarda bulunan CHP Şanlıurfa il yönetimi ve milletvekili adayları, Ceylanpınar İlçe örgütü ve milletvekili adayı Aziz Babacan'ın düzenlediği "Ceylanpınarlı gençlerle buluşma" katılım gösterdiler.  Burada gençlerle sohbet eden miletvekili adayları;" kendi geleceğiniz ve hayalleriniz için bize oy verin" dediler.

CHP Şanlıurfa il örgütü ve milletvekili adayları, Gençlik buluşmasının ardından, gece saat 22.00'da Ceylanpınar'dan Viranşehir'e geçerek, Yaklaşık 40 kırsal mahallenin temsilcileriyle biraraya geldi. 1 saat süren görüşmede,kırsal mahallenin sorunları konuşuldu.

urfa çağdaş şanlıurfa chp seçim bürosu kısas
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı