Advert

AK Parti heyetinden Karaköprü’de esnaf ziyareti.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan , AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı 2017-2023 yılları arasında Pekin Büyükelçisi olarak görev yapan Abdülkadir Emin ÖNEN,Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli İle Beraber Karaköprü’de Esnaf Ve Vatandaşlar İle Bir Araya Geldi.

AK Parti heyetinden Karaköprü’de esnaf ziyareti.
AK Parti heyetinden Karaköprü’de esnaf ziyareti. Admin
Advert

ÖNEN: ESNAFIMIZ İLE HASRET GİDERDİK

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdülkadir Emin ÖNEN  ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Karaköprü ilçemiz önemli ve hızla büyüyen bir ilçemiz. İlçe başkanımız Sait Ağan ve ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte vatandaşlarımız ile bir araya gelip, taleplerini yerinde dinledik. Esnafımız ile hasret giderdik, Türkiye  Yüzyıllında hedeflerimiz doğrultusunda büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimize durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Esnafımızın, vatandaşlarımızın taleplerini ve önerileri bizim için yol göstericidir. Biz bunları önemsiyoruz. Bizi güler yüzle karşılayan tüm esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, hayırlı kazançlar diliyorum ‘’

AĞAN: VATANDAŞIN VE ESNAFIN İLE BİR ARADAYIZ

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ise yapılan ziyaretlerin çok önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Yaptığımız bu ziyaretler bizim için çok önemli. 2023 Seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyıllını Karaköprü ‘ de İnşaa edeceğiz İnşallah , Hizmet yapmamız için ilçe halkının dualarına ve desteğine ihtiyacımız var. İlçenin kalkınması ilçeye verilen önemden geçer. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve talep ve isteklerini dinliyoruz.. Bizi gönülden teveccüh ile karşılayan vatandaşlarımıza, esnafımıza teşekkür ederim”.

BAYDİLLİ : Esnafımızın işlerinin iyi olmasını ve yaşanacak sıkıntıların çözüme kavuşturulmasını önemli görüyoruz. Her bir meslek her bir sektör bizim için önemlidir.

Esnafımız bizim ailemizdir. Esnafımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Fırsat buldukça onları ziyaret ederek taleplerini karşılamaya çalışacağız.

Esnaf ve vatandaşların bizi güler yüzle  karşılamalarına  çok mutlu olduklarını söyleyerek gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

urfa çağdaş karaköprü seçim emin önen başkan baydilli sait ağan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı