Advert

İYİ Parti Adayı Yetim: Daima Urfalıların Hizmetinde olacağız

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, Ankara dönüşünde GAP Havaalanında binlerce araçlık konvoyla karşılandı.

İYİ Parti Adayı Yetim: Daima Urfalıların Hizmetinde olacağız
İYİ Parti Adayı Yetim: Daima Urfalıların Hizmetinde olacağız Admin
Advert

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığından istifa ederek siyasete atılan iş adamı Emin Yetim, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti'ye katılmıştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından rozet takılarak siyasete giren Emin Yetim, İYİ Parti Şanlıurfa'daki Milletvekili listesinde ilk sırada Emin Yetim'e yer verdi.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İş adamı Emin Yetim ve diğer Milletvekili Adaylar, Şanlıurfa GAP Havaalanında binlerce araçtan oluşan kabalık ve coşkulu bir insan seli ile karşılandılar.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerinde İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, akrabaları ve sevenleri tarafından GAP Havaalanında kalabalık ve coşkulu bir karşılama yapıldı.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İş adamı Emin Yetim ve diğer Milletvekili Adaylar, daha sonra İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı önüne gelerek burada kendilerini bekleyen kabalığa birer konuşma yaptılar.

İl Başkanı Köroğlu, birlik mesajı verdi

Açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Sadık Köroğlu, “Burada görmüş olduğunuz kalabalıktan da görüleceği üzere biz İYİ Parti ailesi olarak yekvücut olarak bu seçimlerde elimizden gelenin en iyisini Allah'ın izniyle sahada göstereceğiz. Bizim için partimizdeki sıralamanın hiçbir önemi yoktur. Diğer vekil adayı arkadaşlarımız da bunu teyit etmişlerdir. Bizim için on dört de birdir bir de birdir. En kısa sürede sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini vekillerimizle beraber göstereceğiz” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İş adamı Emin Yetim, burada yapmış olduğu konuşmada şunları dile getirdi. "Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi tarafından belirlenen 14 arkadaşımızı sizleri hizmet için Şanlıurfa'ya gönderdi. Sizlere hizmet etmek için buradayız. Bütün yatırımlarını Şanlıurfa için yapan kardeşlerinizden biriyim. Ailem, akrabalarım, dostlarımız aday olan arkadaşlarımız ve teşkilatımızla birlikte sizin birer kardeşiniziz. Daima hizmetinizde olacağız.