Advert
Advert

CHP Şanlıurfa İl Yönetimi Mazbatasını Alarak Göreve Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Budak ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri bugün Haliliye 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatasını alarak göreve başladı.

CHP Şanlıurfa İl Yönetimi Mazbatasını Alarak Göreve Başladı
CHP Şanlıurfa İl Yönetimi Mazbatasını Alarak Göreve Başladı Admin
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığının İl Olağan üstü Kongresi 14.01.2023 tarihinde GAP Tarımsal araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılmıştı.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığının İl Olağan üstü Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Ahmet Budak ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Bugün öğlen saatlerinde Haliliye 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına giderek mazbatalarını aldılar. Mazbatasını alan Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Budak ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri görevlerine başladılar.

Mazbatasını alan Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Budak, yaptığı açıklamada; “14.01.2023 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığının İl Olağan üstü Kongremizi gerçekleştirdik.

Kongremize İl delegelerimiz ve Partililerimiz büyük ilgi gösterdiler. Kongremizde Şahsıma ve Yönetim Kuruluna destek veren delegelerimize teşekkür ederim. Önümüzde çok önemli bir Genel seçim var. Bugünden itibaren Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak seçim çalışmalarımıza başlıyoruz.

Şanlıurfa’mızda ekonomi başta olmak üzere yaşanan birçok problemler var. Bu sorun ve problemleri yerinde tespit edip çözüme kavuşması için Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak elimizden gelen tüm imkanları seferber edeceğiz.

2023 yılında yapılacak olan Genel Seçimlerde Partimizin Başarısı için Genel Merkezimizle, CHP Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Aziz Aydınlıkla, Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarımla, İlçe Başkanlarımızla, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla ve Partililerimizle birlikte, ele verip, gece gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz.

urfa çağdaş şanlıurfa chp il başkanı ahmet budak
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı