Advert

İyi Parti Adayı Emin Yetim’den İlçelere Çıkarma

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim ve beraberindekilerin seçim çalışmaları kapsamında Akçakale, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerini ziyaret etmeleri, bölgedeki seçmenlerle doğrudan iletişim kurarak desteklerini istedi.

İyi Parti Adayı Emin Yetim’den İlçelere Çıkarma
İyi Parti Adayı Emin Yetim’den İlçelere Çıkarma Admin
Advert

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, bu sabah erken saatlerde başladığı ilçe turlarının ilk ayağı olan Akçakale ilçesinden başlayarak burada İYİ Parti Akçakale İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İYİ Parti İlçe Başkanı İbrahim Toygar’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İYİ Parti Adayı Emin Yetim, daha sonra Akçakale ilçesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Emin Yetim’in Akçakale ilçe ziyaretinden sonraki durağı ise Viranşehir Ziraat Odası ve Viranşehir Zahireciler Borsası oldu.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, burada Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci ve Viranşehir Zahireciler Borsası Başkanı Remzi Atan’ı makamlarında ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için destek istedi.