Advert
Advert

Şanlıurfa’da 23 Nisan Coşkusu

Vali Hasan Şıldak, 23 Nisan kutlamalarına katıldı. Gün içerisinde temsili olarak makamını 4’üncü sınıf öğrencisi Muhammed Ali Denek’e devreden Vali Şıldak, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Şanlıurfa’da 23 Nisan Coşkusu
Şanlıurfa’da 23 Nisan Coşkusu Admin
Advert

Vali Hasan Şıldak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Haliliye 2002 Vakıflar İlkokulu’nda düzenlenen kutlamalara katıldı. Öğrencilerin gösterilerini izleyen Vali Şıldak, çocuklarla da bir araya gelerek günün anısına fotoğraf çektirdi. Ailelerle de yakından ilgilenen Vali Şıldak, eğitiminin önemine değindi.

GENÇ VALİNİN İLK TALİMATI EĞİTİM OLDU

Gün içerisindeki programlar Valilikte devam etti. Profilo İlkokulu öğrencilerinden Muhammed Ali Denek’e temsili olarak makamını devreden Vali Şıldak, genç Valinin taleplerini dinledi. Okul sayılarının ve dersliklerin artırılması, öğretmen atamalarının yapılması yönündeki talepleri dinleyen Vali Şıldak, yaptığı değerlendirmesinde “Misafir ettiğimiz çocuklarımız bugün bizimle; geleceği, yarınları, ülkemizin gelişimini ve Şanlıurfa’nın durumunu görüştüler. Ben özellikle Muhammed Ali Valimize teşekkür ediyorum. Tüm Şanlıurfa çocuklarını bugün burada temsil ettiler. Öğretmenlerine ve ailelerine de teşekkür ediyor, tüm Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

urfa çağdaş şanlıurfa bali şıldak 23 nisan çocuk bayramı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı