Advert

Ak Parti Payramlaşma Programına Vatandaşlardan Yoğun Katılım

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programı vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti. Şanlıurfalıların Ramazan Bayramını kutlayan AK Parti Milletvekili adayı Bozdağ,” Umut ediyoruz ki dünyanın her yerinde kutlanan bayramlar, Şanlıurfa’da olduğu gibi huzur ve güven içinde kutlansın” dedi.

Ak Parti Payramlaşma Programına Vatandaşlardan Yoğun Katılım
Ak Parti Payramlaşma Programına Vatandaşlardan Yoğun Katılım  Admin
Advert

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma programına; Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, İlçe Belediye Başkanları, 28. Dönem AK Parti Milletvekili adayları, AK Parti İl ve ilçe Teşkilatı ile binlerce vatandaş katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği bayramlaşmada AK Parti teşkilatı, vatandaşlarla kucaklaştı. Vatandaşlardan gelen yoğun ilgi karşısında şükranlarını sunan Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, Tüm Şanlıurfalıların Ramazan Bayramını kutladı.

Bekir Bozdağ, “Şanlıurfa’mızda huzur ve güven içerisinde insanlarımız ramazan bayramını idrak ediyorlar. Gönlümüz arzu ediyor ki dünyanın her yerinde Türkiye ve Şanlıurfa’da olduğu gibi huzur ve güven içerisinde bütün Müslümanlar Ramazan Bayramını idrak etsinler. Dileğimiz ve temennimiz Ramazan Bayramının sevinci ile bereketi yılın diğer günlerinde de milletimizin üzerine olur” dedi.
BAŞKAN DELİOĞLU, “VATANDAŞIMIZIN İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ise, “Hem halkımızla hem teşkilatlarımızla bir ve beraberiz. Bakanımız, İlçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız ile hep beraber bayramlaşmak için bir aradayız. İlk günkü heyecan, ilk günkü aşk muhabbet devam ediyor. Halkımızın yoğun bir teveccühü var. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.
BAŞKAN BEYAZGÜL, “BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE NİCE BAYRAMLARA”
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, “Tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. 11 ayın sultanı Ramazan ayını elhamdülillah güzel bir şekilde idrak ettik. Müjdesi olan Bayramı da sevdiklerimiz ile AK Parti ailemiz ile birlikte geçiyoruz. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz hep daim olur” şeklinde konuştu.