Advert
Advert

Canpolat, bir kez daha mazbatasını aldı

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Haliliye Belediye Başkanı seçilen Mehmet Canpolat mazbatasını aldı.

Canpolat, bir kez daha mazbatasını aldı
Canpolat, bir kez daha mazbatasını aldı Admin
Advert

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için AK Parti'den aday gösterilen ve yeniden belediye başkanı seçilen Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mazbatasını alarak “Bismillah” dedi.

Haliliye İlçe Seçim Kurulunda mazbatasını almaya giden Başkan Canpolat’a AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Tunçkaşık, MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir ve teşkilat üyeleriyle birlikte meclis üyeleri katıldı.

İlçe Seçim Kurul Başkanından Mazbatasını alan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların tercihi ve sandıkların seçime yansımasının ardından İlçe Seçim Kuruluna gelerek mazbata aldıklarını söyledi. Haliliye’de ki tüm seçmenlere teşekkür eden Başkan Canpolat, milletin tercihinin sandığa yansıdığını ve vatandaşın yine yeniden AK Parti kadrolarına Haliliye’yi emanet ettiğini belirtti. Başkan Canpolat açıklamasının devamında ise şu ifadeleri kullandı ;“Haliliye ilçemizde inşallah geçmişte olduğu gibi yine vatandaşımızın arasında olmaya onlarla bir beraber olmaya, onlarla hemhal olmaya ve eskisinden daha fazla inşallah hizmet ve proje üreterek vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmaya, birlik ve beraberlik içerisinde kayıtsız şartsız inşallah yolumuza devam edeceğiz. Biz vatandaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır, milletimizin kararı başımızın gözümüzün üzerindedir. Hep birlikte ak kadroları olarak inşallah durmadan, yorulmadan, yılmadan yolumuza devam edeceğimizi ifade eder, ben değerli seçmenlerimize değerli Urfa halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’

Mazbata alma törenine büyük teveccühle karışlanan Başkan Canpolat, Haliliye Belediye Meclis üyeleri, teşkilat üyeleri ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

urfa çağdaş haliliye başkan canpolat mazbaata görev 2024 seçim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı