Advert
Advert

Baydilli'nin seçim ofisinde örnek uygulama

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin seçim irtibat ofisinde örnek bir uygulama ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Kızılay ekipleri seçim ofisinde gönüllü olan vatandaşlardan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzerek kan aldı.

Baydilli'nin seçim ofisinde örnek uygulama
Baydilli'nin seçim ofisinde örnek uygulama Admin
Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin Diyarbakır yolu üzerinde bulunan merkez seçim irtibat ofisi her akşam vatandaşlarla dolmaya devam ediyor. Başkan Baydilli’nin seçim ofisinde Kızılay ile birlikte örnek bir uygulamaya imza atılarak kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.

Seçim ofisine gelen vatandaşlar Kızılay ekiplerinin kurduğu stantta ihtiyacı olan hastalara ulaştırılmak üzere kan bağışı yaptı. Vatandaşlar kan bağışı uygulamasına yoğun ilgi gösterirken, böyle bir işe vesile olduğu için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kanın sürekli bir ihtiyaç olduğunu belirterek, birkaç dakikada verilecek bir ünite kanın başka insanlar için hayati öneme sahip olduğunu dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Kanın tek ham maddesi insanoğlunun kendisidir. Birçok insanımız acil ihtiyaç zamanında kan yetersizliğinden dolayı hayatını kaybediyor. Yani kan vermek bir insanın hayatını kurtarmak kadar önemlidir.

Biz seçim ofisimizde bir kan bağışı kampanyası yaparak örnek olmak istedik. Böylece hem kan vermeye duyarlı olduğumuzu göstermeyi hem de insanlarımızı kan vermeye teşvik etmeyi amaçladık. Burada kampanyayı destekleyip kan veren misafirlerimize ve seçim ofisimizde stant kuran Kızılay ekibimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Baydilli’nin seçim ofisinde stant kurarak kan toplayan Kızılay ekipleri destekleri için Başkan Metin Baydilli’ye ve kan bağışları için vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler.

urfa çağdaş karaköprü başkan baydilli seçim bürosu kan bağışı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı