Advert
Advert

Başkan Özyavuz: Hoşgeldin Ya Şehr-İ Ramazan

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e kavuşmamız dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerinin mübarek Ramazan aylarını tebrik etti.

Başkan Özyavuz: Hoşgeldin Ya Şehr-İ Ramazan
Başkan Özyavuz: Hoşgeldin Ya Şehr-İ Ramazan Admin
Advert

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e ulaşmamız münasebetiyle yayımladığı mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına kavuşmanın huzuru içerisindeyiz. Cenab-ı Allah’tan dileğim o dur ki yardımlaşmanın ayrı bir önem taşıdığı, manevi duygularımızın en yoğun şekilde yaşandığı bu mübarek ay tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olsun.

Ramazan ayının önemine dikkat çeken Başkan Özyavuz, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olduğuna inandığımız Ramazan-ı Şerifin ülkemize, bölgemize, ilimize, milletimize hayırlar getirmesi en büyük temennimizdir. Bolluk ve bereketin had safhada olduğu bu kutsal ay, insanlığa sunulan nimetlerin farkına varılması, dayanışma ve paylaşma için en uygun zamandır. Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ve yine bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içinde bulunduran bu ayın önemini daha iyi idrak etmemiz gerekir. Cenab-ı Allah rahmetini, merhametini üzerimizden eksik etmesin. Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan-ı Şerif münasebetiyle, sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmamasını diliyorum. Bu günlerin feyz ve bereketiyle; bütün insanlığın ve İslam Âleminin ihtiyaç duyduğu barış, huzur, refah dolu günlerin gelmesini, ülkemizde sevgi, kardeşlik, hoşgörü ikliminin hâkim olmasını, birliğimiz, beraberliğimiz milletimizin bekası için yapacağımız tüm duaların kabul olmasını dilerim. Katil İsrail tarafından öldürülen,, mazlum Filistinli kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan” ifadelerini kullandı. 

urfa çağdaş harran belediyesi başkan özyavuz ramazan kutlama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı