Advert
Advert

Erdoğan, Şanlıurfa’da Ak Adayları Tanıttı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa 11 Nisan Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen aday tanıtım programıyla AK Parti'yi ve Cumhur İttifakı'nı temsil edecek Şanlıurfa ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

Erdoğan, Şanlıurfa’da Ak Adayları Tanıttı
Erdoğan, Şanlıurfa’da Ak Adayları Tanıttı Admin
Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’da AK Parti ve Cumhur İttifakı ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katıldı. Aday tanıtımı için 11 Nisan Spor Salonu’nu dolduran binlerce vatandaş içeride heyecanla beklerken Cumhurbaşkanı Erdoğan dışarıda bekleyen on binlerce vatandaşa seslendi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, “ŞANLIURFA’DA MİTİNG YAPMADAN FİNAL OLMAZ”

Seçim otobüsü üzerine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan kalabalığa seslenerek “Şanlıurfa kararını vermiş. 31 Martta sandıkları patlatmaya, Zeynel Abidin Beyazgül Başkanımız ile birlikte Ankara el ele vererek bu yolda yürüyeceğiz. Sakın ha oyunlara gelmeyelim biz bugünlere oyunları bozarak geldik. Bugün adayları açıklayacağız. Ama daha sonra mitingimizi yapmaya geleceğim. Çünkü Şanlıurfa’ya bu da yaraşır. Şanlıurfa’da miting yapmadan final olmaz.” Diye konuştu.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “ŞANLIURFA’YI ŞAHLANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Halka hitabının ardından 11 Nisan Kapalı Spor Salonuna geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın salondaki vatandaşlara seslenişinin öncesinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak kente birçok yatırımı kazandırdıklarını yeni dönemde yatırım ve hizmetlerin artarak devam edeceğini kaydetti. Başkan Beyazgül 31 Mart’te sandıkları patlatarak 13 ilçenin tamamını alarak Cumhurbaşkanımızın yanında her zaman olduğumuz gibi daha güçlü olduğumuzu göstereceğiz. Şanlıurfa’yı yeni projelerle şahlandırmaya devam edeceğiz.” Dedi.

BOZDAĞ, “ŞANLIURFA YOLA DAHA GÜÇLÜ DEVAM DİYECEK”

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ da Cumhurbaşkanı kürsüye çıkmadan önce salonu dolduran binlerce vatandaşa hitap etti. Şanlıurfa’da daha yapacak çok işimiz var diyen Bozdağ, Şanlıurfa’da daha güçlü bir iradeyle yola devam edeceğiz”

ifadelerine yer verdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, “İŞTE BİZİM GÖNLÜMÜZÜN SULTANI ŞANLIURFA BUDUR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sahneye gelişiyle birlikte salonda adeta bayram havası yaşandı. “Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle” “Şanlıurfa Seninle Gurur Duyuyor” sloganları ve Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses’in Haydi Söyle şarkısıyla vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak bu vizyona sıkı sıkıya sahip çıkmaya var mıyız, İşte bizim gönlümüzün sultanı Şanlıurfa budur. 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Şanlıurfa başta olmak üzere şehirlerimizin tamamını alacağımız neticeyle milletimize layık olduğu eser ve hizmetleri vermeyi sürdüreceğiz. Aday adaylarımızdan beklentimiz Şanlıurfa’da Cumhur İttifakı Bayrağını yükseltmektir.” İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde AK Parti'yi ve Cumhur İttifakı'nı temsil edecek ilçe belediye başkan adaylarını tanıttı.