Advert
Advert

Karaköprü Belediyesi personeline hizmet içi eğitim

Karaköprü Belediyesi personelinin hizmet kalitesini artırmak, yetkinliklerini güçlendirmek ve bilinç düzeyini yükseltmek adına hizmet içi eğitimler veriyor

Karaköprü Belediyesi personeline hizmet içi eğitim
Karaköprü Belediyesi personeline hizmet içi eğitim Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi, personelinin vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi için personele yönelik hizmet içi bilgilendirme ve kişisel gelişim eğitimleri gerçekleştiriliyor. Türkiye Belediyeler Birliği ve Karaköprü Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü birlikteliğiyle gerçekleştirilen eğitim programı 3 gün sürerken ilk gün Dramaturg Vildan Durdağ tarafından personele ‘Duygusal ve Psikolojik Dayanıklılık’ konusunda sunum yapıldı. İkinci gün de İçişleri Bakanlığı Başkontrolörü Recep Demir tarafından ‘Belediyelerin Görev ve Yetkileri’ eğitimi verildi.

Hizmet içi eğitimi programının son gününde ise TBB İnsan Kaynaklar Müdürü Ahmet Okay tarafından ‘4483 Sayılı Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanun’ konusunda bilgilendirme yaptı. Programın son eğitiminde ise İçişleri Bakanlığı Kontrolörü Sebahattin Karakaya tarafından ‘Disiplin Kurulları’ eğitimi gerçekleştirildi.

Karaköprü Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından personelin kişisel gelişimi ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik hizmet içi eğitimler programlı olarak devam edecek.

urfa çağdaş karaköprü belediye personel eğitim semineri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı