Advert
Advert

Karaköprü'de üstyapı çalışmalarıyla yol ağı genişliyor

Karaköprü Belediyesi yaptığı üstyapı ve yol açma çalışmalarıyla ilçedeki yol ağını her geçen gün genişleterek vatandaşların yol sıkıntısı çekmesinin önüne geçiyor

Karaköprü'de üstyapı çalışmalarıyla yol ağı genişliyor
Karaköprü'de üstyapı çalışmalarıyla yol ağı genişliyor Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Başkan Metin Baydilli'nin talimatıyla yeni yapıların oluştuğu mahallelerde üstyapı çalışmalarıyla yeni yol açma ve yol yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seyrantepe ve Doğukent Mahallelerinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yollar açılırken, açılan yollarda altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla kilitli parke döşeme işlemiyle yeni yollar vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, büyüme potansiyeli fazla olan ve sürekli nüfus artıran ilçede yol ihtiyacının karşılanmasının önemli olduğuna değinerek bu doğrultuda yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “2023 yılının sonuna gelirken ilçemizin nüfusu sürekli bir artış gösteriyor. İlçemizde ihtiyaçlar dahilinde yol ağımızı genişleterek vatandaşlarımızın bu konuda sorun yaşamasını önlemek durumundayız. Seyrantepe, Doğukent, Güllübağ, Batıkent gibi konutlaşmayla birlikte yol ihtiyacı olan her mahallemizde fen işleri ekiplerimiz yol açma çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Açılan yolları da kilitli parke döşeyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz ve bunun yanında altyapı çalışmaları dolayısıyla deforme olan yollarda da yenileme işlemi gerçekleştirerek vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamasının önüne geçiyoruz. Yol ağımızı genişletmek için yoğun bir şekilde özveriyle çalışan personelimize ve bize destek olan, sabır gösteren değerli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri program dâhilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek.

urfa çağdaş karaköprü üst yapı yol yapımı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı