Advert
Advert

Karaköprü'de 30 yeni hizmet için toplu açılış töreni yapıldı

Karaköprü Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı 30 adet yeni hizmet için TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın katılımıyla toplu açılış töreni gerçekleştirildi

Karaköprü'de 30 yeni hizmet için toplu açılış töreni yapıldı
Karaköprü'de 30 yeni hizmet için toplu açılış töreni yapıldı Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi, her geçen gün büyüyen ilçeyi kalkındırmak için kazandırdığı 30 adet yeni tesis için toplu açılış töreni gerçekleştirdi. İlçede yapılan 19 adet park, 6 adet kırsalda ve 4 adet merkezde olmak üzere 10 adet sentetik çim saha ile bir adet modern semt pazarının toplu açılış törenini Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın katılımıyla gerçekleştirdi.

Necmettin Cevheri Kültür ve Gösteri Merkezinde yapılan toplu açılış törenine TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ’ın yanı sıra ev sahibi Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Asuman Cevahir Yazmacı, Abdurrahim Dusak ve Hikmet Başak, İlçe Belediye Başkanları,  AK Parti Merkez İlçe Başkanları, belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşması yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü’yü kalkındırma adına yeni hizmetler kazandırıp açılışını gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Baydilli, “Karaköprü’müzü ilmek ilmek işleyerek durmadan, yorulmadan hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizler insan odaklı hizmet etmek için çaba sarf ediyoruz, vatandaşlarımıza değer vererek onlar için çalışıyoruz.  İlçemize 19 adet yeni park kazandırıp daha yeşil Karaköprü hedefinde ilerliyoruz, bunun yanında gençlerimiz için merkez ve kırsal mahallelerimize toplam 10 adet semt sahası kazandırdık. Ayrıca Doğukent Mahallemizde de vatandaşlarımızın talebini karşılamak için yeni modern bir semt pazarı yapımını tamamladık.

Bugün burada tüm bu hizmetlerin açılışını gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. İnşallah değerli Bakanımızın da desteğiyle daha nicelerini ilçemize ve şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. 30 adet hizmetimizin açılışı Karaköprü’müze hayırlı olsun” diye konuştu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, yapılan tesisler için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ederken, “Vatandaşlarımızın faydalanacağı, gençlerimizin ve çocuklarımızın faydalanacağı çok güzel hizmetler Karaköprü’ye kazandırıldı. Şanlıurfa’ya daha güçlü bir şekilde daha güzel hizmeti yine bu kadrolar yapacaktır.

Bugün Karaköprü ilçemizde 30 tane güzel hizmetin açılışını yaptık ve vatandaşlarımız bu hizmetlerden faydalanmaya başladı. Bu anlamda Karaköprü’nün başarılı başkanı Metin Baydilli’ye ve ekibine güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Karaköprü’de gerçekleşen toplu açılış ile birlikte birçok vatandaşın, gençlerin, kadınların ve çocukların faydalanacağı yeni tesisler ve alanlar kazandırıldığına dikkat çekerek yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Baydilli’yi tebrik etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ve TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ’ın önderliğinde önemli hizmetlere imza attıklarını ifade ederek bugün de çok kıymetli eserlerin açılışının gerçekleştirildiğini dile getirdi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri de bugün olduğu gibi bundan sonra da Şanlıurfa’ya güzel eserler kazandırmanın azmini ve mücadelesini sergileyeceklerini belirterek memleketi daha güzel bir duruma getirmek için hayal edeceklerini ve bu hayallerin gerçekleşmesi için çalışacaklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından kesilen kurdela ile Karaköprü’ye kazandırılan hizmetlerin açılışı gerçekleştirildi.

urfa çağdaş karaköprü toplu açılış
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı