Advert
Advert

DGK 4.Gençliğe Katkı Ve Girişimcilik Ödülleri - VİDEOLU-

Dünya Gençlik Konseyi geleneksel her yıl düzenlemiş olduğu Gençliğe katkı ve Girişimcilik ödül törenini 4.sü İstanbul Bakırköy Cem karaca kültür merkezinde yapıldı. Geceye İŞ dünyası, Siyasi parti, Stk başkanları, eğitimci Akademisyen, basın medya sahipleri katıldı.

DGK 4.Gençliğe Katkı Ve Girişimcilik Ödülleri - VİDEOLU-
DGK 4.Gençliğe Katkı Ve Girişimcilik Ödülleri - VİDEOLU- Admin
Advert

MESLEKİ EĞİTİM VE AİLE BAĞLARINI KUVVETLENDİRME PROJEMİZİN BİR PARÇASI OLAN ÖDÜL PROGRAMI

Kamu yararına çalışmak, uluslararası alanda projeler üretmek ve gençleri kötülük konusunda bilgilendirip topluma kazandırmak. Yapılan saha çalışmalarında İstanbul 39 ilçe olmak üzere tüm Türkiye’deki genç , sporcu ,iş eğitim öğrenim alanlarında başarılı olan gençleri topluma kazandırmak amaçlı yapılan çalışmalar sonucu EN BAŞARILI GENÇLERİ seçip ödüllendiriyoruz aileler huzurunda

Din, dil, ırk ayrımı yapmadan gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Her türlü eğitim, seminer, gezi, organizasyon vb. projelerin hayata geçirilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu amaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiği faaliyetleri tamamen şeffaf bir şekilde bağışçı destekçilerine duyurur. Gençlerin hayata daha fazla katılımlarını sağlayarak farkındalıklarını artırmak ilk görevimiz. Gençlerimizin her açıdan gelişmesini sağlamak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için birlikte bu yolculuğa çıktık.

Dünya Gençlik Konseyi  Hakkında

Dünya Gençlik Konseyi  Uluslararası Sivil toplum Kuruluşu adı ile 2015 yılında İstanbul Fatih 'de

Genel başkanımız Hüseyin Celep öncülüğünde kurulmuştur

Faaliyet Alanımız :  Faaliyet Alanımız : İş, eğitim, öğrenim,sportif faaliyetler ,kültürel etkinlikler,engelli gençlere mesleki edindirme ,insan hakları ,sosyal yardımlaşma ve dayanışma   kuruluşudur.

Türkiye ´de 3 Bölge başkanlığı Marmara ,Ege,Güneydoğu ve İstanbul  başta olmak üzere yurt içinde

17 il Temsilciliği ile  70.000 bin  üyesi bulunmaktadır.  İstanbul Valiliğin kayıtlı genel merkez ofisleri

İSTANBUL-ANKARA-K.K.T.C  Yurt Dışında  8 Ülke  Temsilciliği

KKTC- AZERBAYCAN- ALMANYA- BELÇİKA-HOLLANDA- FRANSA- İNGİLTERE-SOMALİ   

Kamu yararına çalışmak  uluslararası alanda projeler üretmek  ve gençliği kötülüklerden haberdar etmek topluma kazandırmayı  kendisine   ilke edinmiş din - dil - ırk ayrımı yapmadan gençlerimizin gelişimine katkıda bulunabilecek  her türlü eğitim, seminer, gezi, organizasyon, vb. projeleri hayata geçirmek amacıyla kuruldu  . Bu amaçlar doğrultusunda, bağış yapan destekçilerine tamamen şeffaf bir şekilde yapılan etkinlikleri duyurmaktadır .Gençlerin hayata daha fazla katılımını sağlayarak, farkındalıklarını arttırmak birinci vazifemizdir .Hep birlikte gençlerimizin her yönden gelişimi ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılması için bu yolculuğa çıktık.

 Protokol  geceye çok sayıda stk başkanları ,iş insanları  , siyasetçi, eğitimciler, iş insanları ve gazeteciler katıldı .