Advert
Advert

Viranşehir’de stadyum caddesi asfaltlanıyor

Modern ve konforlu ulaşım için yoğun mesai harcayan Viranşehir Belediyesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Stadyum Caddesi’ni de sıcak asfaltla yeniliyor.

Viranşehir’de stadyum caddesi asfaltlanıyor
Viranşehir’de stadyum caddesi asfaltlanıyor Admin
Advert

'Bozuk Yol Kalmayacak' sloganı ile hizmet atağını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ilçede başlattığı sıcak asfalt seferberliğine devam ediyor. İlçede hummalı bir çalışma yürüten ekipler, üst yapı çalışmaları kapsamında alt yapısı biten caddeleri bir bir sıcak asfaltla buluşturuyor. Sıcak asfalt çalışmalarında şimdi ise sıra Bahçelievler Mahallesi’ndeki Stadyum Caddesi’ne geldi. Gece gündüz çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, bu caddede de asfalt çalışmalarına start verdi. İlçede devam eden asfalt çalışmalarının, plan ve program çerçevesinde devam edeceği belirtildi. Kısa süre içerisinde tamamlanan ve mahalle sakinlerinin hizmetine sunulan yolların yeni görünüşü, vatandaşlardan tam not aldı.

Viranşehir’de ulaşımın daha rahat yapılabilmesi için çalışmalarının devam ettiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,  “Ekiplerimiz kentimizin dört bir yanında asfaltlama, kilitli parke ve stabilize yol çalışmalarını sürdürüyor. Alt yapısı tamamlanan Stadyum Caddemizin asfaltlama çalışmalarına da başladık. Çalışmaların tamamlanmasıyla güzel bir görünüme kavuşacak olan Stadyum Caddemiz, şimdiden mahalle sakinlerine hayırlı olsun” dedi.

Çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de, başlatılan hizmet seferberliğinden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir ve Viranşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

urfa çağdaş şanlıurfa haberleri viranşehir asfalt stadyum çevresi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı