Advert
Advert

Başkan Özyavuz’un Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 2023-2024 eğitim öğretim yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Özyavuz’un Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
Başkan Özyavuz’un Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı Admin
Advert

Öğretmen ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayan Başkan Özyavuz, şöyle konuştu:

 ''Bin bir zorluk ve fedakârlıklarla büyüttüğümüz, gözümüz gibi sakındığımız ve en güzel hayalleri onlar için kurduğumuz canımız evlatlarımız yarın itibariyle okullarına başlayacaklar. Daha güzel ve daha güçlü bir Türkiye için adeta bir bayrak yarışı olan eğitim sistemimizde, dünün öğrencileri eğitimlerini tamamladılar ve aldıkları eğitimle bürokrasiden, siyasete, mühendislikten tarıma, teknolojiden turizme birçok farklı alanda bu ülke için çalıştılar bu ülke için ürettiler. Başarıları ile atalarımızın bizlere emaneti olan bu cennet vatanı geliştiren, üreten ve uygulayan dünün öğrencilerinden vazifelerini devralacak olan öğrencilerimiz için yarın sabah ders zili çalacak.

 Sizlere daha iyi bir eğitim vermek için gerek devletimiz gerekse Milli Eğitim Bakanlığımız her türlü destek ve yatırımının yanında bizlerde Harran Belediyesi olarak başta kırtasiye, kılık kıyafet, okul onarımı gibi eğitiminiz için elzem olan ne varsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Biliyor ve inanıyoruz ki bizi ancak ve ancak eğitim kurtarır, güzel yarınlara taşır. Her geçen gün büyük bir hızla gelişen dünyada, ülkemizi gururlandıracak başarılar sizlerin alacağı eğitime ve gayretinize bağlıdır.

Bu duygularla;

Başta Harran’ımızda ki öğrenciler olmak üzere, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiasının bütün kademelerine hayırlı olması temennisi ile 2023-2024 Eğitim Öğretim döneminde başarılar diliyor, saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.'' İfadelerini kullandı.

urfa çağdaş harran urfa haberleri eğitim öğretim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı