Advert
Advert

Başkan Ekinci'den Çat Kapı Ev Ziyaretleri

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, çat kapı ev ziyaretleri ile vatandaşlarla buluşuyor. Ailelerin dertlerini dinleyen Başkan Ekinci, vatandaşlara yardım eli uzatıyor.

Başkan Ekinci'den Çat Kapı Ev Ziyaretleri
Başkan Ekinci'den Çat Kapı Ev Ziyaretleri Admin
Advert

Sosyal belediyecilik örneği sergileyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşıp vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. Özellikle maddi durumu iyi olmayan aileleri ziyaret eden Başkan Ekinci'nin bugünkü adresi Şırnak ve Tekke Mahalleleri oldu. Şırnak Mahallesi'nde Karacadağ ve Kınay ailelerine konuk olan Başkan Ekinci, daha sonra da Tekke Mahallesi'nde Özbakırcı Ailesini ziyaret etti. Aile fertleri tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Başkan Ekinci, ziyarette çocuklarla da yakından ilgilendi. Aile fertlerinin sorun ve taleplerini dinleyen Ekinci, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanacağını dile getirdi.

Sık sık vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Başkan Ekinci, maddi durumu iyi olmayan ailelerimize ulaşıp dertleriyle dertlenip aynı zamanda çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi. Viranşehir'de durumu iyi olmayan ailelerin yanında yer aldıklarını belirten Ekinci, "Belirlenen program dâhilinde herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizi sık sık gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın sorunlarına bir nebze de olsa yardımcı olmaya devam edeceğiz" dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren aileler de, kendilerini yalnız bırakmayan  Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci çat kapı çat kapıev ziyareti
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı