Advert

Başkan Özyavuz: Bir Gün Değil Hergünümüz Halk Günü

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Belediye kapılarını halka açarak, sorunları dinleyip çözüm üretmeye devam ediyor.

Başkan Özyavuz: Bir Gün Değil Hergünümüz Halk Günü
Başkan Özyavuz: Bir Gün Değil Hergünümüz Halk Günü Admin
Advert

Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenip, çözüm odaklı çalışan ve bu anlamda Harranlıların gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, sık sık halkla bir araya gelerek, sıcak ve samimi ortamda vatandaşların taleplerini dinliyor.

Makam odasının kapılarını halka açan ve her bir vatandaşla birebir diyalog kuran Başkan Özyavuz, vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemenin yanı sıra gündem hakkında da fikir alışverişinde bulunuyor.

Vatandaşlardan gelen talepleri not edip, hızlı bir şekilde çözülmesi için ilgili birimlere talimat veren Başkan Özyavuz, vatandaşları ayrım yapmaksızın dinlediklerini ve halk için elinden gelen her şeyi yaptığını kaydetti. Biz büyük bir aileyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımızla sıkı sık bir araya gelmeye gayret gösteriyoruz. Bir gün değil her günümüz halk günüdür.

Vatandaşlar da Başkan Özyavuz’a birinci ağızdan sorunlarını ilettikleri için memnun olduklarını belirterek, Başkan Özyavuz’dan memnun olduklarını ifade etti.

urfa çağdaş harran başkan özyavuz halk gümü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı