Advert
Advert

Başsavcı Tuncay İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Tayini Manisa’nın Alaşehir ilçesine tayini çıkan Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Tuncay için veda yemeği düzenlendi. Veda gecesine Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci de katıldı.

Başsavcı Tuncay İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Başsavcı Tuncay İçin Veda Yemeği Düzenlendi Admin
Advert

Yaklaşık 2 yıldır Viranşehir Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Aydın Tuncay, Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yaz kararnamesi ile Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayin oldu. Başsavcı Aydın için Viranşehir Belediyesi’ne bağlı Emine Erdoğan Aile ve Kadın Merkezi’nde veda yemeği düzenlendi. Geceye Viranşehir Kaymakamı Önder Çengel, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve eşi Sibel Ekinci, Viranşehir Adliyesi'nde görev yapan hâkim, savcı, memurlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Veda yemeğinde konuşma yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevini başarılı bir şekilde yürüten ve Manisa ilinin Alaşehir ilçesine tayini çıkan Başsavcı Aydın Tuncay’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Başsavcı Aydın ve tayini çıkan diğer Cumhuriyet savcıları ile diğer adliye personellerine de görev süresi boyunca Viranşehir’e yaptıkları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Ekinci, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ekinci, gecede Manisa’ya atanan Başsavcı Aydın’a ilçede yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi de takdim etti.

urfa çağdaş viranşehir başsavcı tayin veda yemeği başkan ekinci kararname atama
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı