Advert
Advert

Başkan Özyavuz:Harran’da yaz serin geçecek!

Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezinde çocuklara yönelik ücretsiz yüzme kursu açıldı. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, tüm çocukları bu kursa beklediklerini söyledi.

Başkan Özyavuz:Harran’da yaz serin geçecek!
Başkan Özyavuz:Harran’da yaz serin geçecek! Admin
Advert

Havaların aşırı sıcak olması sebebiyle, Harran Belediyesi harekete geçti, ilçede ücretsiz yüzme kursu vermeye başladı. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla, Kültür ve Gençlik Merkezinde çocuklara yönelik yüzme kursu açıldı.

Çocukların hem yüzme öğrenmesi hem de serinlemeleri için başlatılan yüzme kursunda çocuklar hem serinliyor, hem eğleniyor. Alanında uzman eğitmen tarafından eğitim gören çocuklar, sırasıyla tüm aşamaları öğrenerek, yüzme eğitimi alıyor.

Günlük olarak temizlenen ve suyu sürekli yenilenen havuzda eğitim alan çocuklar, kendilerine bu imkânı sağlayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Özyavuz’ da, çocukların mutluluğu için çalıştıklarını ve bu sebeple yüzme kursu başlattıklarını söyleyerek, hedefimiz çocuklarımızın sağlıklı bir ortamda yüzme eğitimi almalarını sağlamaktır. Harran’da bu yaz serin geçecek diyerek, yüzme eğitimine tüm çocukları davet etti.

urfa çağdaş harran yaz sıcağı yüzme havuzu serinleme
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı