Advert

Başkan Ekinci’den Çiftçilere Jest

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçedeki çiftçileri sevindirecek bir karara imza attı.

Başkan Ekinci’den Çiftçilere Jest
Başkan Ekinci’den Çiftçilere Jest Admin
Advert

Alınan karar doğrultusunda Buğday Pazarı kompleksinde belediye adına tahsis edilen komisyon ücreti yılsonuna kadar alınmayacak.

Viranşehir’in kalkınması, büyümesi ve gelişmesi için gayret sarf eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, aynı zamanda ilçede yaşayan vatandaşların sorunlarını da bir bir çözüme kavuşturuyor.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, son olarak ilçedeki çiftçilerin talebini yerine getirdi.

Başkan Salih Ekinci’nin talimatıyla, Buğday Pazarı’nda çiftçilerden belediye adına alınan komisyon bedelinin yılsonuna kadar alınmaması maddesi Viranşehir Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında gündeme geldi.

Belediye Meclisinden oy çokluğu ile alınan karar doğrultusunda bundan sonra yılsonuna kadar Buğday Pazarına ürünlerini getiren çiftçilerden komisyon ücreti alınmayacak.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, göreve geldiklerinden bu yana her zaman vatandaşların yanında yer aldıklarını belirterek, “İlçede yaşayan tüm vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinliyor, ona göre çözümler üretiyoruz. Bu kapsamda çiftçilerimizin de yaşadığı bir sorunu bugün aldığımız meclis kararıyla çözüme kavuşturduk. Çiftçilerimiz yılsonuna kadar Buğday Pazarı’nda komisyon ödemeyecek. Aldığımız bu kararın Viranşehir’imize ve tüm çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Alınan bu kararı büyük memnuniyetle karşılayan çiftçiler de, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediye Meclisine teşekkür etti.

urfa çağdaş viranşehir başkan ekinci çiftçi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı