Advert

Beyazgül vatandaşlarla bayramlaştı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Kurban Bayramı’nın ilk gününde Dergâh Camisinde vatandaşlarla birlikte Bayram Namazını eda etti. Vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Beyazgül kurban kesim yerlerini de ziyaret ederek vatandaşların Kurban Bayramını tebrik etti.

Beyazgül vatandaşlarla bayramlaştı
Beyazgül vatandaşlarla bayramlaştı Admin
Advert

Şanlıurfa’da Kurban Bayramı’nın ilk günü Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Bayram Namazı ile başladı. Şanlıurfa’nın tarihi Balıklıgöl platosu içerisinde yer alan Dergâh Camisini dolduran binlerce vatandaş Bayram namazı için saf tuttu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Abdürrahim Dusak, Milletvekili İbrahim Eyüpoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Şanlıurfa protokolü ile birlikte kılınan bayram namazı sonrası vatandaşlarla bayramlaştı.

Halil-ür Rahman Bölgesindeki vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Başkan Beyazgül çocukları da bayram harçlığı ile sevindirdi.

Kurban kesim alanlarını da Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile ziyaret eden Başkan Beyazgül vatandaşlara kolaylıklar diledi. Bayramlarını tebrik etti. Başkan Beyazgül talepte bulunan vatandaşlarla da günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mezarlık ziyaretinde de bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ahirete irtihal eden tüm vatandaşlar için dua etti.

urfa çağdaş şanlıurfa kurban bayramı başkan beyazgül bayramlaşma
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı