Advert

Canpolat sözünü vermişti! hizmete girdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın sözünü verdiği Hanımlar Konağının ikincisi, Osman Gazi Mahallesine kazandırıldı. Kadınlara vakit geçirecekleri ortam sunulan Hanımlar Konağında fitness salonu, mobilya boyama, dikiş-nakış ve trikotaj atölyesi yer alıyor.

Canpolat sözünü vermişti! hizmete girdi
Canpolat sözünü vermişti! hizmete girdi Admin
Advert

Konağında fitness salonu, mobilya boyama, dikiş-nakış ve trikotaj atölyesi yer alıyor.

Haliliye Belediyesi tarafından kadınlara yaşam alanı sunulan Hanımlar Konağının ikincisi açıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın sözünü verdiği Hanımlar Konağının ikincisi için çalışmalar hummalı bir şekilde tamamlandı. Kadınlara vakit geçirebilecekleri yeni bir yaşam alanı sunulan Hanımlar Konağı, Osmangazi Mahallesinde hizmete sunuldu. Bölgenin ihtiyacı olan ve kadınların talebi yönünde çalışmaların hızla tamamlandığı Hanımlar Konağında; kadınların spor yapmalarının ve sağlıklı yaşam ipuçlarını öğrenmelerinin hedeflendiği fitness salonu, meslek öğrenerek aile ekonomilerine katkı sağlayacak ve el emeklerini sergileyecekleri ahşap boyama atölyesi, dikiş-nakış atölyesi ve trikotaj atölyesi ile kursiyerlerin vakit geçirecekleri kafeterya yer alıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan bu kurslarda ise uzman eğitmenler eşliğinde gelen kursiyerlere eğitimler veriliyor.

KURS KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Müdürlük tarafından yapılan açıklamada; bölgedeki kadınların yoğun ilgi gösterdiği kurslar için kayıtların devam ettiği ve kayıt oluşturmak isteyen kursiyerlerin ise Hanımlar Konağına başvuru yapmaları gerektiği kaydedildi.

urfa çağdaş şanlıurfa haliliye fitnes salonu kadınlar
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı