Advert

Seyrantepe’de Yeni Yollar Kilitli Parke İle Döşendi

Karaköprü Belediyesi ilçe genelinde üst yapı çalışmalarını sürdürürken, ilçenin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe Mahallesinde alt yapısı tamamlanan yollarda kilitli parke döşeme çalışması gerçekleştirerek hizmete sunuyor.

Seyrantepe’de Yeni Yollar Kilitli Parke İle Döşendi
Seyrantepe’de Yeni Yollar Kilitli Parke İle Döşendi Admin
Advert

Şanlıurfa’nın hızla büyüyen gözde ilçesi olan Karaköprü’de ulaşımı rahatlatmak için Karaköprü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parke taşı döşüyor.

Ekipler, program dahilinde Seyrantepe Mahallesinde yeni açılan yollarda alt yapı çalışmasının bitirilmesi ile birlikte kilitli parke taşı döşeme çalışması yaparak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, toplu konut bölgesi olan ve nüfusu her geçen gün artan Seyrantepe Mahallesinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Başkan Metin Baydilli, "Fen işleri ekiplerimiz ilçe genelinde gerek yol açma gerekse kilitli parke döşeme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Seyrantepe mahallemizde sürekli bir yapılaşma olduğundan çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Seyrantepe Mahallemizde toplu konut ve sivil konutlaşma alanı olduğu için sürekli bir yol ihtiyacı doğuyor. Biz de yoğun bir çalışmayla yeni yollar açıyoruz. Açılan yolların alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek hizmete sunuyoruz.” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dahilinde Seyrantepe başta olmak üzere Doğukent, Batıkent, Atakent ve Güllübağ mahallelerinde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

urfa çağdaş karaköprü kilitli parke yol yapımı parke döşeme
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı