Advert
Advert

İyi Parti Adayı Yetim, Esnafının Sorunlarını Dinledi

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim beraberindekiler ile birlikte SSK Caddesi, Açıksu Caddesi, Akabe, Direkli ve Akşemsettin Mahallesi esnaf ve sakinlerini ziyaret etti.

İyi Parti Adayı Yetim, Esnafının Sorunlarını Dinledi
İyi Parti Adayı Yetim, Esnafının Sorunlarını Dinledi Admin
Advert

Seçim çalışmaları kapsamında 14 Mayıs tarihine kadar sıkılmadık el, çalmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmayacağız sloganı ile çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim beraberindekiler ile birlikte SSK Caddesi, Açıksu Caddesi, Akabe, Direkli ve Akşemsettin Mahallesi sakinlerini ve esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde İYİ Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, seçim gününe sayılı günler kala temposunu düşürmeden devam ediyor.

İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçim çalışmaları kapsamında bugün başta SSK, Açıksu Caddeleri, Akabe, Direkli ve Akşemsettin mahallerini ziyaret ederek burada bulunan esnaf ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

İYİ Parti’nin Şanlıurfa 1. sıradan aday gösterdiği iş adamı Emin Yetim, gittiği her yerde güler yüzle karşılanırken, esnaf ve vatandaşların sorunlarını da not etti.

Esnafın, vatandaşın, çiftçinin, sorunlarını taleplerini kaydeden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim, 14 Mayıs sonrası vakit kaybetmeden bu sorunların çözümü için işbaşı yapacaklarını belirterek, esnaf ve halktan destek istedi.

14 MAYIS’TA ŞANLIURFA TARİH YAZACAK

“14 Mayıs’ta Urfa’nın öz bir evladı olarak “Birlikte Kazanacağız” ve “Birlikte Tarih Yazacağız” diyen İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İş Adamı Emin Yetim, “Samimiyet, tevazu ve azim ile durmadan ve yorulmadan milletimizin arasında olacağız. 14 Mayıs tarihinde Birlikte tarih yazarak başaracağız” ifadelerini kullandı.

urfa çağdaş şanlıurfa iyi parti seçim milletvekili adayı emin yetim esnaf ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı