Advert
Advert

Yazmacı, “Şanlıurfalı kadınlarımızın gücünü ülkemize kanıtlayacağız”

Seçim çalışmaları kapsamında Viranşehir Kadın Destek Merkezi’ne ziyaret eden Şanlıurfa AK Parti Milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı, “Şanlıurfalı Kadınlarımızın Gücünü Ülkemize Kanıtlayacağız” dedi.

Yazmacı, “Şanlıurfalı kadınlarımızın gücünü ülkemize kanıtlayacağız”
Yazmacı, “Şanlıurfalı kadınlarımızın gücünü ülkemize kanıtlayacağız” Admin
Advert

Üretmeye; hem ailesi hem de Viranşehir ekonomisine değer katmaya çalışan kadınlara girişimci bir iş kadını olarak tecrübelerini ve gelecek hedeflerini anlatan Yazmacı, etik değerlerimize sahip çıkarak üretmeye çalışan her kadının yanında olacağını belirtti.

Yazmacı, “2005 yılında ilk defa bir kadın girişimci olarak iş hayatına atıldığımda herkes kısa zaman sonra bırakır demişti. Ben ise onların bu bakış açılarına rağmen daha çok çalışarak hedeflerime doğru koşmaya başladım. Çok kolay olmadı ama asla pes etmedim. Geldiğim yolun sonunda sadece Şanlıurfa değil, Türkiye çapında konuşulan; başarılarından bahsedilen bir işletmeyi kurup büyütmeyi sağladım. Biliyorum ki Viranşehir’de nice Asuman Yazmacı’lar var. Ellerinden gelenin en iyisini üretip ekonomik ve sosyal hayatın içinde var olmaya çalışıyorlar. Etik değerlerimizi koruyarak hep birlikte yakın gelecekte başka Asuman Yazmacı’ların başarılarını dinleteceğiz.

Bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 vizyonu çerçevesinde Viranşehirli ve Şanlıurfalı kadınlarımızın gücünü ülkemize kanıtlayacağız. Devletimizin sağladığı imkan ve olanakları doğru şekilde kullanarak kadınlarımızın, iş hayatında ve sosyal hayatta varlıklarını büyüteceğiz. Kadının elinin dokunduğu yer güzelleşir.” Dedi.

urfa çağdaş şanlıurfa asuman yazmacı milletvekili adayı seçim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı