Advert

Celep, çalışmalarına tam hız devam ediyor

BBP İstanbul 3 Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Celep seçim çalışmaları kapsamında BBP İstanbul Bahçelievler ilçe Kadın Kolları başkanı Pervin Küçük ile Milli Beka Harekâtı İstanbul İl başkanı Ali Çoban’ı ziyaret etti.

Celep, çalışmalarına tam hız devam ediyor
Celep, çalışmalarına tam hız devam ediyor Admin
Advert

İstanbul Milletvekili BBP 3 Bölge Adayı Hüseyin Celep, Bahçelievler İlçe kadın kolları başkanı Pervin Küçük beraberindeki heyeti ile birlikte yapmış oldukları ziyaret de seçim çalışmaları ilgili bölge hakkında bilgi alındı. Milli Beka Harekâtı başkanı Ali çoban yapılan ziyarette çok memnun olduklarını ileterek BBP İstanbul 3 bölge milletvekili adayı Hüseyin Celep tebrik ederek milli beka hareketi çalışmalarından bahsetti.

İlçe başkanlığında yapılan toplantıda 14 Mayıs da yapılacak olan seçim çalışmaları startı vererek Kadın kolları olarak çevre hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.

BBP Milletvekili adayı Hüseyin Celep, parti olarak 3 önemli konun üzerinde duracağını altı çizdi.

-Kırsal kesimde yaşayan sosyal ekonomik sıkıntısı yaşayan ailelere yönelik çalışmalar.

-Kadın cinayetleri önlemek adına daha ciddi bir kanun yasası oluşturulması.

-Ülkemiz teminatı olan gençlerimize iş eğitim öğrenim alanlarında daha geniş kapsamlı eğitim almaları sağlamak adına  çalışmalar yapmak ve dini bütün maneviyatı, kültürlü, ülkesi devleti sahip çıkan bir gençliği yetiştiren demokratik idealist kültürlü hak hukuk adaletli bir gençlik yetiştirme arzusu.