Advert

İYİ Parti’nin Adayı Yetim basınla bir araya geldi!

İYİ Parti Şanlıurfa 1’inci sıra milletvekili Adayı Emin Yetim, basın mensuplarıyla bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti’nin Adayı Yetim basınla bir araya geldi!
İYİ Parti’nin Adayı Yetim basınla bir araya geldi! Admin
Advert

İYİ Parti Şanlıurfa 1’inci Milletvekili Adayı Emin Yetim, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’da bulunan yerel ve ulusal ve internet haber yayıncılığı yayın yapan medya kuruluş temsilcileri ile bir araya gelen İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, “Değişime hazır olun” mesajını verdi.

Özel bir mekânda yapılan iftar yemeğine İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Mehmet Sadık Köroğlu, İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayları Av. Ali Arusoğlu ve Musa Mangal’ın yanı sıra çok sayıda basın mensubu katıldı.

Yetim: Aynı anlayışla yola çıktık

İYİ Parti’nin güçlenmesi adına İl Başkanının, İlçe Başkanlarının, Kadın Kollarının, Gençlik Kollarının ve tüm üyelerinin çalıştığını belirten Yetim, “Aynı görüşte, aynı anlayışla yola çıktık. Bundan dolayı da tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte İYİ Parti’nin güçlenmesi adına, daha fazla oy almasına, yarışmada en az iktidar partisi kadar sahada olacaklarını, sahada olmaları için tüm arkadaşlarımız mücadele etmektedirler.

Aynı şekilde il başkanımız, ilçe başkanlarımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız; kısacası tüm teşkilatımızla birlikte sahadayız. Ben buradan il başkanıma ve ilçe başkanlarıma, kadın kollarına, gençlik kollarına ve üyelerine ayrıca teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

urfa çağdaş şanlıurfa iyi parti emin yetim seçim
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı