Advert
Advert

Müslüm Gürses anılacak

Elenor Plak sahibi Muhteşem Candan , Müslüm Gürses ile ilgili bir açıklama yaptı. Candan yaptığı açıklamada, öncelikle depremin acısını yürekten yaşadıklarını ve bu zor günlerinde geçeceğini söyledi. Ünlü yapımcı, 3 Mart günü Müslüm Gürses’in ölümünün 10. yılında mezarı başında olacaklarını belirtti.

Müslüm Gürses anılacak
Müslüm Gürses anılacak Admin
Advert

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. 

"Değerli Müslüm Gürses Dostları ve Sevenleri, Öncelikle ülke olarak büyük kayıplar verdiğimiz Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine başsağlığı ve sabır, yaralananlara da acil şifalar dileriz.

 Deprem acısını derinden hissettiğimiz bugünlerde, acılarımızın sesi olan Müslüm Gürses’i ölümünün 10. yılında, tüm ülkece özlem ve rahmetle anıyoruz. 3 Mart 2023 tarihinde, merhum ve değerli sanatçımız Müslüm Gürses’i her yıl olduğu gibi bu yıl da, mezarı başında yapılacak bir tören ile anacağız. Bu vesile ile siz Müslüm Gürses dostları, sevenleri ve hayranlarını 3 Mart 2023 günü Zincirlikuyu Mezarlığı’nda yapılacak törende aramızda görmeyi umuyoruz. Bu yıl hem depremde yakınlarını kaybeden tüm acılı ailelere hem de Müslüm Gürses dostları, sevenleri ve hayranlarına yeniden başsağlığı dileriz. Saygılarımızla

urfa çağdaş müslüm gürses mezar anma muhteşem candan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı