Advert
Advert

Baydilli’den esnafa geçmiş olsun ziyareti

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli deprem felaketi sonrası ilçede iş yerlerini açmaya başlayan esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti

Baydilli’den esnafa geçmiş olsun ziyareti
Baydilli’den esnafa geçmiş olsun ziyareti Admin
Advert

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve asrın felaketi olarak nitelendirilen iki büyük depremin ardından yaralar sarılmaya başlarken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de ilçedeki vatandaş ve esnafa geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiriyor.

Başkan Baydilli depremde yakınlarını kaybeden vatandaşlara taziye ziyaretlerinin ardından ilçedeki esnafla da bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Baydilli esnaftan herhangi bir eksikleri veya maddi kayıpları olup olmadığıyla ilgili bilgi alırken, deprem sonrası yapılarda gerçekleştirilen hasar tespit çalışmaları ve gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgi verdi.

Ülkece ciddi bir felaketi ağır kayıplarla atlattıklarını ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa’nın da depremden etkilenen ve yara alan illerden olduğunu ancak burada kısa sürede yaraların sarılması adına birliktelik içerisinde hareket edildiğini dile getirdi.

Başkan Baydilli şunları söyledi: “Asrın felaketi olarak isimlendirilen iki büyük deprem sonrası maalesef çok fazla insanımız hayatını kaybetti. İlk günden itibaren devlet-millet birlikteliğiyle ihtiyaçların giderilmesi adına güzel işlere imza atıldı ve bundan sonra da şüphesiz ki depremde zarar gören vatandaşlarımız yalnız bırakılmayacak.

Biz de dükkanlarını açan, normale dönmek için çaba gösteren kıymetli esnafımızı ziyaret edip geçmiş olsun demek istedik. Hasbihal edip deprem felaketinden zarar gören vatandaşlarımız için yapılacaklarla ilgili konuştuk. Bizim birlikteliğimiz olduğu sürece her zaman zorlukların üstesinden geliriz ve kimseyi de zorda bırakmayız, destek oluruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, yaralılara acil şifalar temenni ediyorum.”

Başkan Baydilli esnaf ziyareti sırasında yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip geçmiş olsun dileklerini iletirken, vatandaşların taleplerini dinleyip not aldı.

urfa çağdaş karaköprü başkan baydilli deprem esnaf ziyaret
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı