Advert
Advert

Urfalı Kıck Bokçular Türkiye Şampiyonu

İlimizde 22-29 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşen Türkiye Kıck Boks Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Bay Bayan açık şampiyonasında Urfalı Kıck Boksçula. turnuvayı domine ederek 4 Altın 2 Gümüş ve 1 Bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attılar.

Urfalı Kıck Bokçular Türkiye Şampiyonu
Urfalı Kıck Bokçular Türkiye Şampiyonu Admin
Advert

8 bin sporcu ve 760 kulübün katlım sağladığı Türkiye’nin en büyük organizasyonunda Şanlıurfa Halilye Belediye spor kulübü takım halinde Türkiye şampiyonu oldu.

Derece giren sporcular.

Büyükler kategorisinde Emrah Yaşar, 86 kg’de Türkiye 1. Mevlana Altuntaş, 71 kg’de Türkiye 1. Faysal Sılıv, 54 kg’de Türkiye 1. Gençler Kategorisinde Mehmet Eriş, 63,5 kg’de Türkiye 1. Fatma Nursev Akaltun, +70 kg’de Türkiye 2. Muhittin Akaltun, 90 kg’de Türkiye 2. Minikler kategorisinde Hiranur Akaltun, +47 kg’de Türkiye 3’sü oldular.

Kıck Boks Milli teknik direktörü ve Şanlıurfa İl temsilcisi yaptığı açıklamada: Türkiye’nin en büyük ve en zor Şampiyonası’nda çok iyi bir performans ortaya koyarak harkulade bir başarı elde ederek takım halinde Türkiye şampiyon olduk. Kendi İlimizde gerçekleşen Türkiye Şampiyonası’na çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik hamdolsun yapmış olduğumuz hummalı  çalışmaların karşılığını dört altın iki gümüş ve bir bronz madalya alarak almış olduk. Milli takımın şekilleneceği bu önemli şampiyonada 81 ilden gelen Sporcular hepsi birbirinden değerli hepsi birbirinden zorlu idi ancak biz geçmiş dönemlerde de takım halinde defaatle Türkiye şampiyonu olmuştuk. Dolayısıyla kendi evimizdeki bu önemli şampiyonada da çok iddialı idik çok şükür almış olduğumuz başarılı sonuçlarla da ve ortaya koymuş olduğumuz muhteşem performansla hem şampiyon olduk hemde milli takıma giden sporcularımızın sayılarını arttırdık. Bu organizasyonun ilimizde yapılmasında ve başarımızda çok büyük emekleri olan Şanlıurfa Valisi Sn. Salih Ayhan, Halilye Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Canpolat, Kıck Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı ve Gençlikspor İl Müdürümüz Sn Halil Eren, Beyefendilere teşekkür ederim.”dedi

urfa çağdaş şanlıurfa kıck boks şanpiyona
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı