Advert
Advert

Ağan’dan yeni yıl mesajı

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ağan’dan yeni yıl mesajı
Ağan’dan yeni yıl mesajı Admin
Advert

Başkan Ağan; 2022 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve hedeflerle 2023 yılına giriyoruz. Yeni yılımızın Türkiye yüzyılının temel taşlarını inşa edeceğimiz bu yılda Karaköprü’ müze Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Başkan Ağan ; AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilatı olarak yeni yılımızda da Karaköprümüze, Şanlıurfamız için hizmet etmek birinci görevimiz olacak ve hizmet maratonumuz hız kesmeden devam edecektir. Bu anlamda en büyük gayemiz sevgi ve hoşgörü ile herkesin gıpta ettiği ilçemizi her alanda daha mutlu insanların yaşadığı bir yer haline gelmesini sağlamaktır.

Başkan Ağan ; Karaköprü’ müzünvizyonunun gelişmesi, modern ve daha konforlu bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının; barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberliğin pekiştiği, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle, yeni yılın Şanlıurfa’mıza Karaköprü İlçemize ve  ülkemize, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.

urfa çağdaş karaköprü sait ağan yeni yıl mesaj
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı