Advert
Advert

Emperyal Güçler bize diz çökertemeyecektir

Şanlıurfa'da kanaat önderi, iş insanı ibrahim Asoğlu'nun daveti üzerine kente gelen Cumhurbaşkanı başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Mirdesi aşiretine mensup ailelerle bir araya geldi.

Emperyal Güçler bize diz çökertemeyecektir
Emperyal Güçler bize diz çökertemeyecektir Admin
Advert

Kendi akrabalarıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirten Türkmenoğlu,  akrabalığın ve birlik - beraberliğin önemine değinerek bu organizasyonu gerçekleştiren başta iş insanı  Ibrahim  Asoglu olmak üzere Mirdesi sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Bereket ve dernek yöneticilerine teşekkür etti.

Konuşmasında ülkemizin çevresinde gelişen olaylara değinen başdanışman Türkmenoğlu şu sözleri kaydetti  "Bundan 100 yıl önce bizi birbirimizden ayıran ve suni sınırlar çizerek birliğimizi parçalamak isteyen emperyal güçler,  bugün yine aynı mantıkla ülkemizi dört bir yandan kuşatma gayreti içerisindeler. Devlet olarak millet olarak ne yapmamız gerektiğini ve nerede durmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. "

 Ayşe Türkmenoğlu fahiş fiyat konusunu da değinerek  özellikle asgari ücret açıklandıktan sonra bazı fırsatçıların başta Gıda ürünleri olmak üzere birçok ürüne fahiş zamlar yapmaya çalıştığını belirtip

 " vatandaşlarımızdan ricamız şudur ki bu tür durumlarda anında Ticaret Bakanlığına bağlı il müdürlüklerine müracaat etsinler eğer oraya müracaat edemiyorlarsa partimizdeki arkadaşlara ulaşsınlar ve şikayetlerini bildirsinler çünkü Cumhurbaşkanımızın kesin talimatıdır bundan sonra denetimler ve cezai müeyyideler daha da artacaktır " dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,  Şanlıurfa Büyükşehir eski belediye başkanı Nihat Çiftçi'nin de katıldığı buluşmada birlik ve beraberliğin altı çizildi

urfa çağdaş şanlıurfa mırdesi toplantı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı