Advert

Seyrantepe'ye kalıcı bir hizmet daha kazandırıldı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin girişimleriyle Seyrantepe Mahallesindeki gençler için mahalleye kazandırılan sentetik çim sahanın açılışı Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın katılımıyla gerçekleştirilerek hizmete sunuldu

Seyrantepe'ye kalıcı bir hizmet daha kazandırıldı
Seyrantepe'ye kalıcı bir hizmet daha kazandırıldı Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi ilçeye yeni kalıcı yatırımlar kazandırmaya devam ediyor. Seyrantepe Mahallesinde gençlerin spor yapacağı bir alan talebi üzerine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin girişimleriyle mahalleye sentetik çim saha kazandırıldı.

Kısa sürede yapımı tamamlanan sentetik çim sahanın açılışı gerçekleştirilerek hizmete sunulurken, açılışta Başkan Baydilli’nin yanı sıra Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Karaköprü İlçe Kaymakamı Yakup Kılınçoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, MHP Karaköprü İlçe Başkanı Mahmut Çiftçi, belediye meclis üyeleri ve çocuklar ile vatandaşlar yer aldı.

Açılışta konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa’nın hızla büyüyen ilçesi Karaköprü’nün hızla büyüyen mahallesi Seyrantepe’ye yeni hizmetler kazandırmaya devam ettiklerini ifade etti.

Başkan Baydilli, “Seyrantepe Mahallemizde çocuklarımız için güzel bir hizmet gerçekleştirmek istedik ve bu güzel semt sahasını yapıp bugün açılışını gerçekleştirdik. İnşallah kapalı spor salonumuz tamamlandığında oranın da açılışını yapıp hizmete sunacağız. Sayın Valimize de destekleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah ilçemize güzel eserler kazandırıp daha yaşanılabilir bir Karaköprü’yü sizlere sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ise gençler için güzel bir tesis kazandıran Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ederken, “Çocuklarımız her şeyin en güzeline layıktır. Burada yapılan her hizmet onlar için yapıldı ve açılışını gerçekleştirdik. Mahallemize ve gençlerimize hayırlı olsun” dedi.

Açılışın ardından çocuklar sahada doyasıya oynarken, tesisi mahalleye kazandırdığı için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

urfa çağdaş karaköprü seyrantepe çim saha açılış sentetik
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı