Advert
Advert

Narlıkuyu'da tüm yollar yenileniyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçede bozuk yol bırakmamak için başlattığı yol yenileme seferberliği kapsamında Narlıkuyu Mahallesinde yolların tamamında yeni asfalt serimi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Narlıkuyu'da tüm yollar yenileniyor
Narlıkuyu'da tüm yollar yenileniyor Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede bozuk ve deforme olmuş ve ömrünü tamamlamış asfalt yolları yenileme seferberliği yoğun bir mesaiyle devam ediyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçede bozuk ve eski yol bırakmama hedefiyle Karşıyaka Mahallesinden başlayan fen işleri ekipleri mahallede tüm eski asfalt yolları yeniledikten sonra Narlıkuyu’ya geçti. Narlıkuyu Mahallesinde ömrünü tamamlayan ve deforme olan tüm yollar boydan boya sıcak asfalt serimiyle yenilenirken, kısa süre içerisinde bu mahallede de tüm yolların asfaltlanarak bozuk yol kalmaması hedefleniyor. Mahalledeki vatandaşlar asfalt yenileme çalışmaları sonrası yeni yollarda kendileri ve araçları sıkıntı yaşamadan sorunsuzca seyahat edebiliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ciddi bir asfalt seferberliği içerisine girdiklerini belirterek her mahallede bu çalışmaların yapılıp ilçede bozuk yol kalmayacağını söyledi.

Başkan Baydilli, “Karşıyaka Mahallemizde başlayıp kısa sürede bitirdiğimiz asfalt serimi çalışmalarımız Narlıkuyu Mahallemizde devam ediyor. Buradaki yollarımız da uzun süre önce yapılan ve ömrünü tamamlayan yollar olduğu için vatandaşlarımızın bizden talebi oldu. Biz de bu yolları yenilemek için çalışmalara başladık ve inşallah kısa süre sonra Narlıkuyu da tamamlanacak ve yol sıkıntısı kalmayacak. Yenilenen yollarımız ilçemize ve Narlıkuyu Mahallemizdeki vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Karaköprü’müzde bozuk yol kalmayana kadar sahadan ayrılmayacağız” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Narlıkuyu Mahallesinde gerçekleştirilen asfalt yol yenileme çalışmasının yanı sıra ihtiyaçlar dahilinde yol açma, kilitli parke döşeme ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor.

urfa çağdaş karaköprü narlıkuyu mah yol yapımı asfalt serimi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı