Advert
Advert

Seyrantepe'de kalıcı bir eser daha yükseliyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin girişimleriyle Seyrantepe Mahallesindeki gençlere kazandırılacak olan kapalı spor salonunun yapım çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor

Seyrantepe'de kalıcı bir eser daha yükseliyor
Seyrantepe'de kalıcı bir eser daha yükseliyor Admin
Advert

Karaköprü Belediyesi ilçeye kalıcı eserler kazandırmaya devam ediyor. 32 bini aşan nüfusuyla ilçenin en büyük mahallesi konumundaki Seyrantepe’de gençler için kapalı spor salonu kazandırmak için inşaat çalışmaları devam ediyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin girişimleri sonucu Gençlik ve Spor Bakanlığı katkılarıyla yapılacak olan kapalı spor salonunun ihalesinin ardından çalışmalara başlanırken, kısa sürede inşaatın tamamlanıp eserin Seyrantepe’deki gençlerin hizmetine sunulması planlanıyor. Kapalı spor salonunun hemen yanında da bir sentetik çim saha yapılırken alan gençlerin spor yapıp eğlenebileceği bir kompleks haline getiriliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Seyrantepe Mahallesinin hızlı gelişen ve nüfusuyla birçok ilçeyi geçen potansiyele sahip olduğunu, burada vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetleri gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Başkan Baydilli, “Biz Seyrantepe’deki vatandaşlarımıza seçim dönemi buraya daha güzel hizmetler getirme sözü vermiştik. Allah’a şükürler olsun sözümüzü tutarak buraya kültür merkez, çok amaçlı salon, meydan, pazar yerleri ve yeşil alanlar kazandırdık. Şimdi de buradaki gençlerimizin spor yapabilecekleri, okul turnuvalarının düzenlenebileceği, sporcuların antrenman yapacağı bir kapalı spor salonu kazandırıyoruz. Yanında yaptığımız halı saha ile de orası bir spor kompleksi haline geliyor ve gençlerimizin hizmetine giriyor.

Bu kompleksin Seyrantepe Mahallemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza ve Sayın Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’ya katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

895 metrekare kapalı alan üzerinde inşa edilecek kapalı spor salonunun içinde standart boyutlarda basketbol sahası, voleybol sahası, yönetim odaları ile soyunma odaları yer alacak.

urfa çağdaş karaköprü seyrantepe spor salonu kapalı spor
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı