Advert
Advert

Celep’ten Çocuk Esirgeme Yurduna Ziyaret

Dünya Gençlik Konseyi Başkanı Hüseyin Celep’ten İstanbul Bahçelievler Sosyal Hizmet Kurumu Müdürü Faruk Çelik’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Celep’ten Çocuk Esirgeme Yurduna Ziyaret
Celep’ten Çocuk Esirgeme Yurduna Ziyaret Admin
Advert

Aziz Budak-Urfa Çağdaş/

İstanbul Bahçelievler Sosyal Hizmet Kurumu Müdürü Faruk Çelik’e yaptığı ziyarette bir açıklama yapan Dünya Gençlik Konseyi Başkanı Hüseyin Celep; “Çocuklar için ne yapabiliriz, çalışanlarımıza model desteği için nasıl katkıda bulunuruz dedi.

Celep ve beraberindeki heyet; Çocuk Esirgeme Yurdunu ziyaret ettiler. İstanbul Bahçelievler Sosyal Hizmet Kurumu Müdürü Faruk Çelik ile hoş bir sohbet gerçekleştiren Celep ve heyeti karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Daha sonra açıklama yapan Kurum Müdürü Faruk Çelik ise, “Hayat sevgi güneşidir. Sizin sevginiz, ilginiz bizim çocuklarımızın sevgi güneşi olacak. Duyarlı olduğunuz için, bizlere gelerek bunları söylediğiniz için teşekkür ederim. Duyarlı vatandaşlarımızı, dernek başkanlarımızı duymak bizim için gurur verici. Ayaklarınıza sağlık. Geldiğiniz için çok şükür. Aile Bakanlığımız; eğitim için, çocuklarımız için, yaşlılarımız için birçok desteği veriyoruz.. Vatandaşlarımızın da duyarlı olması bizim için büyük gurur vesilesi. Yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

urfa çağdaş çocuk esirgeme sosyal hizmet
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı