Advert

Viranşehir belediyesi yaz kış demeden çalışıyor

Viranşehir’de yaşayan vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için imkânlarını seferber eden Viranşehir Belediyesi, yaz kış demeden kırsalda yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Viranşehir belediyesi yaz kış demeden çalışıyor
Viranşehir belediyesi yaz kış demeden çalışıyor Admin
Advert

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede yol sorununu bitirmek için ihtiyaç olan mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Planlı ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler, Pınarlar Mahallesi’nde stabilize yol çalışmalarına başladı. Vatandaşların ulaşım problemini çözmek isteyen ekipler, Kışlık stabilize malzeme serimi yapıyor.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, mahallelerde ulaşımı rahatlatacak çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, ilçede yaşayan vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Viranşehir’in her alanda daha iyi bir noktaya gelmesi adına yoğun bir çalışma yaptıklarını vurgulayan Başkan Ekinci, “Mahallelerimizin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması adına asfalt, kilitli parke ve stabilize yol çalışmalarımız devam ediyor. Son olarak Pınarlar Mahallemizde stabilize yol çalışmasına başladık. Çalışmaların mahallemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Mahallelerinde yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar,  Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve personellerine teşekkür etti.

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde farklı noktalarda çalışmalarına program dahilinde  devam edecek.

urfa çağdaş viranşehir yol yapımı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı