Advert
Advert

Başkan Baydilli, gençlere bilgilerini anlattı

“Şanlıurfa gibi yaş ortalaması yirmi olan bir şehirde gençlerimizin kıymetini bilmeli ve onların en iyi seviyelere gelebilmeleri için çalışmalıyız. Gençler, sizin birbirinin aynısı olarak geçirdiğiniz her gününüz ziyandır. Kendinizi her gün yeni şeyler okumaya, geliştirmeye odaklamalısınız, gelecekte yapmak isteğiniz meslekler ve hedefleriniz için çalışmalısınız.

Başkan Baydilli, gençlere bilgilerini anlattı
Başkan Baydilli, gençlere bilgilerini anlattı Admin
Advert

Ben bugün sizin karşınıza çıkıp bir şeyler anlatabiliyorsam, sizin sorularınıza cevap verebiliyorsam bu her gün kitap okumamın sayesindedir. Makam olarak bir yerlere gelmiş olsak da gelişimimizi durdurduğumuz an geriye gitmeye mahkumuz. Bu yüzden ben de her gün okumaya, yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Siz de aydınlık yarınları getirecek bireyler olarak hiç boş durmayın ve mutlaka sizi geliştirecek şeylerle meşgul olun.

Biz Karaköprü Belediyesi olarak sizin için birçok proje gerçekleştirdik ve yenilerini yapmak için uğraşıyoruz. Rahat ortamda ders çalışın diye okuma evleri kazandırdık, bilim ve teknolojiyle buluşmanız için Şanlıurfa’da bir ilk olarak Battani Uzay ve Havacılık Bilim Merkezimizi açtık. Çeşitli eğitim ve teknoloji kursları, meslek kursları ve hobi kursları açıyoruz, kültür merkezlerimizde sizin için çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

Yani emin olun her zaman sizi düşünüyoruz ve sizin daha iyi yerlere gelmeniz için gerekli hizmetleri gerçekleştirmek için çaba sarf ediyoruz. Sizler de potansiyelinizin ve enerjinizin farkına vararak sizlerden beklentilerimizi karşılamak için çok çalışın ve en iyi yerlere gelin” diye konuştu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Musa Polat, programa katılımı ve gençlerle yaptığı değerli sohbeti için Başkan Baydilli’ye teşekkür etti.

Başkan Baydilli programın ardından gençlerle fotoğraf çekilip davetlerinden dolayı teşekkür etti.

urfa çağdaş karaköprü başkan baydilli gençler sohbet ders çalışma öğrenci
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı