Advert

3. Sanatçılar buluşması Karaköprü’de düzenlendi

Karaköprü Belediyesi ev sahipliğinde 3. Sanatçılar buluşması düzenlendi. Programda konuşan Belediye Başkanı Metin Baydilli, Sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını söyledi.

3. Sanatçılar buluşması Karaköprü’de düzenlendi
3. Sanatçılar buluşması Karaköprü’de düzenlendi Admin
Advert

Şanlıurfalı ressamlar, el sanatı, tiyatro ve müzik sanatçıları Karaköprü Belediyesi ev sahipliğinde bir araya geldi. Programa ev sahibi Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Eyyübiye İlçe Kaymakamı Kudret Kurnaz, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz ve farklı sanat dallarından sanatçılar katıldı.

Programda Harran Üniversitesi resim bölümünden Dr. Nejla Tosmur sunum yaparken, Şanlıurfalı sanatçılar beklentileri ve önerilerini AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye iletti.

Sanata ve sanatçıya her zaman destek olacaklarının altını çizen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Şanlıurfamız bilime, ilime ve sanata her zaman destek vermiştir. Bizde yerel yöneticiler olarak her zaman Şanlıurfa sanatçılarımızın yanında yer alıyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak kültür merkezlerimizde açtığımız kurslarımızda sanatçılarımıza destek oluyoruz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, “Şanlıurfa’nın güzel işlerle sanatla anılmasını istiyorum. Bizler her zaman sanatçılarımızın yanındayız. Onların düşünceleri fikirleri bizim için çok önemli. Talep ve önerilerini aldık. İnşallah Şanlıurfa’mızda sanat alanında güzel gelişmeler olacaktır” diye konuştu.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ARGE üyesi Ressam Muharrem Çelik, 3. Sanatçılar Buluşması’na ev sahipliği yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

3. Sanatçılar buluşması, plaket ve katılım belgesi takdimi ile son buldu.

urfa çağdaş karaköprü sanatçılar buluşma
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı