Advert

Viranşehir’de Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu ilçedeki altyapısı tamamlanan caddeler, bir bir sıcak asfaltla buluşuyor. Son olarak Sağlık Ocağı Caddesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Ekinci, “Viranşehir’imiz her zaman her şeyin en iyisine layık, asfalt çalışmalarımız Viranşehir’imize hayırlı olsun” dedi.

Viranşehir’de Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Viranşehir’de Asfalt Çalışmaları Sürüyor Admin
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Viranşehir’de başlattığı asfalt atağını tüm hızıyla sürdürüyor. Altyapısı tamamlanan Akademi, Tılbender ve Mimar Sinan Caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, bu kez Sağlık Ocağı Caddesi’nde çalışmalarına başladı. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt çalışmalarını sürdüren personellerle sohbet ederek kolaylıklar dileyen Başkan Ekinci, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BAŞKAN EKİNCİ: VİRANŞEHİR’İMİZ HER ZAMAN HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

Asfalt yapım çalışmalarını değerlendiren Başkan Ekinci, “10 gündür Viranşehir’de asfalt çalışmalarına başladık. Akademi Caddesi’nde başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarımızı, daha sonra Sulutepe (Tılbender) ve Mimar Sinan Caddelerinde yaptık. Şuanda da Hürriyet Mahallesi, Kışla Mahallesi ve Gölbaşı Mahallesi’ni birbirine bağlayan Sağlık Ocağı Caddesi’ndeki ana arter yolunda asfaltlama çalışmamız sürüyor. Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi inşallah ana arterlerimizi Yakamoz, 253. Sokak ve 257. Sokak Hürriyet Mahallesi’ndeki caddeler olmak üzere sıcak asfalta devam edeceğiz. Ara sokaklarımızdaki kilitli parke taşları ile yenileyeceğiz. Hürriyet Mahallemizi ve diğer bütün mahallelerimizi hak ettiği değere ve konfora kavuşturacağız” dedi.

Asfalt çalışmalarının Viranşehir halkına, Hürriyet Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Azadi Mahallesi ve Kışla Mahallesi sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Ekinci, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine de Viranşehir’de yaptığı çalışmalardan dolayı çok teşekkürlerimi sunuyorum. Viranşehir’imiz her zaman her şeyin en iyisine layık, Viranşehir’e değer, Viranşehir’imize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

urfa çağdaş viranşehir asfalt
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
Evlenme ve Boşanma İstatistikleri Şanlıurfa 2. sırada
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı
TÜİK, Yurt içinde 17 milyon kişi seyahate çıktı